• elektrický skútr
  • invalidní vozíky
  • invalidní vozíky

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Popular

Invalidní vozíky jsou buď mechanické nebo elektrické a invalidní skútry můžeme rozdělit na tříkolové a čtyřkolové a joystikové. Jedním ze tříkolových invalidních skútrů je např. Popular, který dokáže jet rychlostí až 25 Km/h a ani velký kopec není pro něj překážkou. Další ze zástupců je např. Luna Pride či Afikim Breeze.

Jestliže máte zájem o koupi invalidního vozíku či skútru nebo polohovací postele, doporučujeme Vám se obrátit na telefonní číslo 737 814 199, kde Vám s výběrem invalidního vozíku pomůže odborně vyškolený specialista. Elektrický invalidní skútr Popular naleznete na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.