VÝPRODEJ! Poslední šance nakoupit za tyto ceny.
Nezávazný poptávkový formulář

Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme.

Správa os. údajů dle GDPR
truck
Servis PRODUKTŮ
Zpětný VÝKUP
10 let na trhu

Informace

Společnost MedicalSpace s.r.o. vznikla v roce 2013. Základním konceptem společnosti je dovoz a prodej invalidních elektrických a mechanických vozíků, elektrických skútrů, polohovacích lůžek a zdravotních matrací. V naší nabídce naleznete zcela nové, zánovní (zboží z výstav) i repasované produkty.

Nové zboží je nakupováno od celosvětově známých výrobců, kteří ručí za prémiovou kvalitu všech svých produktů. Již použité zboží je s maximální přesností repasováno a následně distribuováno zpět do zákaznické sítě.

MedicalSpace s.r.o. je rodinná společnost. Za jejím zrodem stojí myšlenka pomáhat lidem se zdravotním postižením a usnadnit jim tak pohyb a další nástrahy spojené s invaliditou. Naší prioritou je Vaše spokojenost, proto Vám nabízíme kvalitní produkty, rychlý servis, vyškolený personál a další služby spojené s tímto oborem podnikání.

MedicalSpace, Váš partner pro Vaši 100% mobilitu.Postup při nákupu:


Doprava


Servisní činnost

Náš odborně vyškolený personál se vždy postará o Vaši maximální spokojenost. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat.


Můžete zavolat na telefonní číslo +420 775 456 685, napsat na e-mail servis@medicalspace.cz nebo poslat nezávaznou žádost, kterou naleznete na našem webovém rozhraní - naši specialisté se Vám obratem ozvou. Abychom Vám pomohli co nejrychleji, pokusíme se vyřešit Váš problém po telefonu. V případě složitější opravy náš servisní technik přijede a zajistíme adekvátní servisní úkon.


Další nabízené služby:


Volejte na +420 737 814 199 nebo pište na obchod@medicalspace.cz.