• elektrické vozíky
  • invalidní vozíky
  • invalidní vozík

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

MS Sportplus

MS Sportplus je elektrický invalidní skútr, který řadíme mezi tříkolky a jak už název napovídá je vhodný i do náročnějšího terénu, tento model invalidního skútru je velice pohodlný a bezpečný i pro větší uživatele. Na trhu máme celou řadu invalidních vozíků jak mechanických tak elektrických, takže si vybere každý invalidní člověk dle svého gusta.

Např. elektrický invalidní skútr Logic nebo Sterling Elite jsou velice oblíbení u uživatelů. Pokud tedy máte zájem o koupi jakéhokoli invalidního vozíku či skútru, volejte na tel. číslo 737 814 199, kde Vám s výběrem toho správného pomůžeme. Elektrický invalidní skútr MS Sportplus naleznete na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.