• invalidní vozíky
  • elektrické vozíky
  • elektrický skútr

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Boxer

Elektrický invalidní skútr Boxer je jedním z mnoha čtyřkolek, které jsou v dnešní době na trhu k dispozici. Invalidní skútr Boxer se vyznačuje lehkou ovladatelností a je vhodný jak do města tak na nezpevněné cesty. Pokud více fandíte spíše tříkolkám pak Vás zaujme např. elektrrický invalidní skútr Luna Pride nebo Sterling XS.

Samozřejmě vybírat můžete z mnohem více modelů jak mechanických či elektrických vozíků tak elektrických invalidních skútrů. Z Vašimi dotazy se můžete obrátit na telefonní číslo 737 814 199, kde Vám rádi pomůžeme a poradíme. Elektrický invalidní skútr Boxer naleznete na http://www.invoziky.cz/produkty/ctyrkolove-skutry.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.