• invalidní vozík
  • elektrické skútry
  • elektrický vozík

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Afikim Breeze

Invalidní elektrické skútry a mechanické invalidní vozíky jsou nedílnou součástí života lidí s omezenou pohyblivostí nebo se s níženou pohyblivostí. Pomáhají jim překonat různé vzdálenosti. Takovými pomocníky jsou například invalidní elektrické skútry Afikim Breeze, Trophy Booster 5 nebo třeba Logic.

Jelikož je v dnešní době na trhu opravdu velké množství invalidních vozíků i skútrů, doporučujeme kontaktovat našeho odborně vyškoleného specialistu, který Vám s výběrem toho správného vozíku rád pomůže a poradí. Kontaktovat ho můžete třeba na čísle 737 814 199. Elektrický invalidní skútr Afikim Breeze naleznete na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.