• elektrický vozík
  • elektrické vozíky
  • elektrické skútry

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Trophy booster V

V dnešní době je na trhu mnoho různých invalidních mechanických vozíků nebo invalidních elektrických skútrů. Jsou určené pro imobilní pacienty a usnadňují jim jejich pohyb jak v interiéru tak v exteriéru. Jedním takovým je např. tříkolový elektrický skútr Trophy Booster V, který má výhodu ve velkých zadních kolách a tím je vhodný na nezpevněné cesty, do zahrad a lehkých terénů.

Jestliže uvažujete o koupi nového či repasovaného invalidního skútru/vozíku, kontaktujte nás na telefoním čísle 737 814 199, kde Vám s výběrem správného invalidního vozíku poradíme. Elektrický invaidní skútr Trophy Booster V naleznete na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.