• elektrický skútr
  • invalidní vozík
  • invalidní vozík

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Tříkolový elektrický skútr

Tříkolový elektrický skútr pomáhá k dopravě osobám s omezenou pohyblivostí. Tento skútr je velice stabilní a lze ho použít i na nezpevněných terénech. Jeho hlavní předností je malý poloměr otáčení a díky jednomu kolu vpředu máte mnohem více místa na nohy, než u čtyřkolového elektrického skútru. 

Máte zájem o tříkolový elektrický skútr např. Malibu za výhodné ceny? V tom případě se obraťte na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry  kde Vám jej zprostředkují z pohodlí Vašeho domova a to velice rychle a jednoduše. Na tomto portále si o tříkolový elektrický skútr zažádáte prostřednictvím nezávazné online žádosti, kterou dle postupu pravdivě vyplníte a odešlete.

 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.