• elektrický vozík
  • invalidní vozík
  • elektrický skútr

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Sterling XS

Elektrické invalidní skútry řadíme do dvou kategorií- tříkolové a čtyřkolové. Zástupcem tříkolových skútrů je právě např. Sterling XS, jehož výhodou je páčkový systém, tudíž ho lze ovládat pouze jednou rukou.

Velkými pomocníky invalidních lidí, jsou také mechanické invalidní vozíky a elektrické invalidní vozíky, které jsou rovněž určené lidem s tělesným postižením či s omezenou pohyblivostí. Pokud máte zájem o tříkolový elektrický skútr Sterling XS či jakýkoli jiný, kontaktovat nás můžete např. telefonicky na čísle 737 814 199. Elektrický invalidní skútr Sterling XS naleznete na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.