• elektrický vozík
  • elektrické skútry
  • elektrické vozíky

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Repasované zdravotní postele polohovací

Repasovaná zdravotní postel polohovací je ideálním řešením pro lidi dlouhodobě upoutané na lůžko, kteří nemají dostatek financí na zcela novou polohovací postel. Všechny repasované polohovací postele zastávají funkce stejné jako nová lůžka, tedy disponují polohovacími rošty, dálkovým ovladačem i bočními postranicemi, aby byl pacient v bezpečí.

Pokud potřebujete repasovanou polohovací postel, nebo jinou zdravotní pomůcku jako jsou mechanické invalidní vozíky či elektrické invalidní skútry, přejděte na webové stránky www.vozikyinvalidni.cz, kde můžete kontaktovat odborně vyškoleného specialistu online, pomocí nezávazného formuláře či telefonicky na tel. čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.