• elektrické vozíky
  • elektrické vozíky
  • invalidní vozíky

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Pride Zolar

Scháníte luxusní, vysoce pohodlný a výkonný elektrický invalidní skútr? Tak se určitě podívejte na Pride Zolar, který je navíc tříkolka a tím pádem se vyznačuje výbornou stabilitou. Pokud nejste až tak náročný uživatel můžete se zase více informovat na invalidní elektrické skútry jako jsou třeba Logic, Puma Yes series, Winner nebo třeba Sterling Elite.

Škála ze které můžete vybírat svůj ideální invalidní vozík je opravdu pestrá a tak si každý uživatel přijde na své. Pokud máte zájem o koupi invalidního vozíku, skútru nebo polohovací postele, neváhejte zavolat na telefonní čílse 737 814 199 a my Vám se vším poradíme. Elektrický invalidní skútr Pride Zolar naleznete na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.