• invalidní vozíky
  • elektrické skútry
  • elektrický skútr

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Polohovací postel

Polohovací postel je nezbytnou součástí života lidí, kteří tráví většinu dne v posteli. Taková polohovací postel musí splňovat určité parametry, aby byla svému uživateli bezpečná. Polohovací postel by v přední řadě měla mít bočnice, které se dají výškově nastavit, dále v základní výbavě polohovací postele nesmí chybět zdvihací tyč s trojúhelníkovým úchytem na konci, a každá polohovací postel by měla být na kolečkách. Polohovací postel, jinak také elektrická postel disponuje polohovacím roštem s různými úrovněmi sklonu. 

Pokud sháníte polohovací lůžko a nejste si jisti při jeho výběru, obraťte se na odborníka, který prodává polohovací postele již řadu let, a přesně tak ví, jaká polohovací postel bude vyhovovat Vaším potřebám. Specialistu zastihnete na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.