• invalidní vozíky
  • invalidní vozíky
  • elektrický skútr

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Logic

Elektrické invalidní skútry jsou určené osobám s tělesným postižením, nebo lidem s omezenou pohyblivostí. Umožňují jim zdolávat různé vzdálenosti a jsou vhodné jak do interiéru tak do exteriéru. Zářným příkladem elektrického invalidního skútru je tříkolka Logic, která je perfektní jak do města tak do terénu, nebo tříkolový elektrický skútr Luna Pride, vyznačující se snadným ovládáním.

Jestiže uvažujete o koupi elektrického invalidního vozíku, ale i mechanického invalidního vozíku, určitě nás můžete kontaktovat např. na telefonním čísle 737 814 199. Elektrický invalidní skútr Logic naleznete na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.