• invalidní vozík
  • elektrický skútr
  • elektrické skútry

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Invalidnivozicky.cz

Internetový portál www.invalidnivozicky.cz se specializuje na prodej tříkolového elektrického skútru Logic. Jedná se o skútr, který má jednoduché páčkové ovládání s možností náklonu řídítek pro lepší držení. Tento vozík lze používat i do lehčího terénu na nezpevněné cesty.

Pokud máte zájem o jiný tříkolový, čtyřkolový, joystickový či mechanický vozík, tak se neváhejte obrátit na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry. Na tomto portále najdete detailní popisy u každého vozíku a v případě zájmu o koupi stačí pravdivě vyplnit nezávaznou online žádost, odeslat ji a vyčkat na kontakt odborně vyškoleného specialisty. Konataktní telefon je 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.