• invalidní vozík
  • invalidní vozíky
  • elektrický vozík

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Invalidní elektro tříkolka

Invalidní elektro tříkolka se pyšní svou stabilitou a skvělými jízdními vlastnostmi. Invalidní elektro tříkolka se skvěle hodí na nezpevněné cesty. Na trhu má invalidní elektro tříkolka celou řadu zastoupení v různých provedeních, a tak invalidní elektro tříkolka dokáže uspokojit širokou škálu uživatelů! 

Jestliže potřebujete elektrický skútr tříkolový, zavolejte na telefonní číslo 737 814 199 nebo napište na email obchod@medicalspace.cz. Odborně vyškolený specialista Vám na téma invalidní elektro tříkolka podá všechny důležité informace, na jejichž základě si můžete vybrat elektrický skútr tříkolový dle svých představ. Popřípadě Vám pro Vaše potřeby specialista navrhne elektrický skútr čtyřkolový, ovšem je jen na Vás jaké elektrické skútry si preferujete.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.