• elektrické skútry
  • elektrický vozík
  • invalidní vozík

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Invacare Orion

Máte zájem o invalidní vozík či skútr? Tak např. elektrický invalidní skútr Invacare Orion je tříkolka, která se hodí jak do měst tak i na nezpevněné cesty na louku či do lesa. Další velice efektivní invalidní skútr je třeba Malibu nebo Trophy Booster VI. Samozřejmě v dnešní době je velké množství modelů a vy si tak můžete invalidní vozík či skútr vybrat přesně podle Vašich představ. 

Potřebujete-li radu či nezávaznou konzultaci, určitě se nám můžete ozvat na telefonním čísle 737 814 199, kde Vám s výběrem invalidního vozíčku poradí odborně vyškolený specialista. Invalidní elektrický skútr Invancare Orion naleznete na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry .


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.