• elektrické skútry
  • invalidní vozík
  • invalidní vozíky

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Elektrický skútr pro seniory

Elektrický skútr pro seniory je ideálním společníkem do města i přírody. Elektrický skútr pro seniory je poháněný bateriemi, které jsou ukryté pod sedačkou, takže neubírají uživateli žádné místo. Všechny elektrické skútry jsou skvělým společníkem lidí s omezenou pohyblivostí, kteří se ještě nechtějí vzdát neomezeného pohybu venku. Elektrické skútry se velmi snadno ovládají a jsou vybavené praktickým košíkem.

V případě, že si chcete zakoupit elektrický skútr pro seniory, jednoduše zavolejte na telefonní číslo 737 814 199 nebo napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Odborník Vám pomůže vybrat elektrický skútr pro seniory dle Vašich představ a zajistí dopravu až k Vám domů zcela zdarma!


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.