• elektrický skútr
  • invalidní vozík
  • invalidní vozík

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Elektrické vozíky pro seniory

Elektrické vozíky pro seniory jsou určené pro seniory či lidi s tělesným postižením. Elektrické vozíky pro seniory jsou ovladatelné pouze jednou rukou a to díky joystiku. Proto jsou především vhodné pro  invalidní lidi s těžkým tělesným postižením. Elektrické vozíky pro seniory jsou vhodné jak do interiéru, tak exteriéru. Elektrické vozíky pro seniory mají velmi malý poloměr otáčení, a proto se s nimi velmi pohodlně vytočíte i v tísněných prostorech.

Jestliže potřebujete elektrické vozíky pro seniory či jakékoli jiné invalidní vozíky, neváhejte se obrátit na   odborně vyškoleného specialistu, kterého zastihnete na telefonním čísle 737 814 199 nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. V případě že se pro invalidní vozík rozhodnete, jsme připraveni Vám elektrické vozíky pro seniory dopravit až domů a to zcela zdarma!


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.