• elektrický skútr
  • elektrický vozík
  • elektrický vozík

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Elektrické skútry Meyra

Meyra je společnost, která v ČR působí od roku 1991 a patří ke světové špičce ve svém oboru. Tato společnost se specializuje na: prodej vozíků a rehabilitačních prostředků, záruční a pozáruční servis, poradenství, katalogy zdarma atd. Dnes zaměstnává více než 100 pracovníků.

Máte zájem např. o elektrický invalidní skútr Sterling XS a chcete je získat za výhodné ceny? V tom případě neváhejte a obraťte se na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry, kde Vám je zprostředkují z pohodlí Vašeho domova velice rychle a jednoduše. Stačí pouze dle postupu pravdivě vyplnit nezávazný online formulář a vyčkat na kontakt odborníka, který Vám poradí a pomůže s výběrem zdravotních potřeb.

 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.