• invalidní vozík
  • elektrické skútry
  • elektrické skútry

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Classic

Invalidní elektrický skútr Classic je tříkolka, která se vyznačuje právě díky třem kolům velkou stabilitou a je vhodná  jak do města tak na nezpevněný povrch. Samozřejmě si můžete vybrat i z jiných modelů jako jsou např. Puma Beatle yes, Otto Bock nebo Permobil aj. 

Invalidní lidé si dovedou jen těžko představit svůj život bez elektrických či mechanických invalidních vozíků a skútrů, proto se nebojte na nás obrátit a my Vám s výběrem správného invalidního vozíčku pro Vás rádi pomůžeme a poradíme. Kontaktovat nás můžete např. na telefonním čísle 737 814 199. Elektrický invalidní skútr Classic naleznete na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.