• elektrický vozík
  • elektrický vozík
  • invalidní vozíky

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Zdravotní vozíky

Zdravotní vozíky můžete pohodlně zakoupit z pohodlí Vašeho domova. O veškerý proces se postará odborně vyškolený specialista, prodávající zdravotní vozíky již řadu let, kterého zastihnete na telefonním čísle 737 814 199. Pokud se rozhodnete pro invalidní vozík mechanický, společně se specialistou vyberete po telefonu šíři sedu a invalidní vozík Vám bude následně zaslán přepravní společností. 

Jestliže potřebujete invalidní vozík elektrický, taktéž k Vám jeho objednání postačí výše uvedený telefon, nebo můžete napsat na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Zdravotní vozíky elektrické, pak zaváží náš technik, který Vám na místě vysvětlí, jak se invalidní vozík ovládá a vy si ho budete moci vyzkoušet.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.