• elektrické skútry
  • invalidní vozíky
  • elektrický skútr

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Winner

Elektrický invalidní skútry a mechanické invalidní vozíky, jsou určené lidem, kteří mají sníženou pohyblivost a tudíž problémy s pohybem. invalidní skútry můžeme řadit do dvou kategorií a to: tříkolové a čtyřkolové elektrické skútry. Příkladem elektrického invalidního skútru je např. Winner, Sterling Elite nebo Sterling XS.

Všechny tyto tříkolové invalidní skútry se vyznačují výbornou stabilitou a např. již výše zmiňovaný elektrický invalidní skútr Winner silným motorem a páčkovým systémem, který se dá ovládat pouze jednou rukou. Jestliže máte o některý invalidní skútr nebo vozík zájem, kontaktujte nás na telefonním čísle 737 814 199. Elektrický invalidní skútr Winner naleznete na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.