• elektrické vozíky
  • invalidní vozíky
  • elektrický vozík

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Trophy booster VI

Elektrické invalidní skútry a mechanické invalidní vozíky se stávají nedílnou součástí života invalidních lidí. Umožňují lidem s tělesným postižení překonávat jakékoli vzdálenosti a proto jsou na trhu různé modely tak aby si každý invalidní uživatel přišel na své.

Jedním takovým je např. elektrický tříkolový invalidní skútr Trophy Booster VI, který má vysoce výkonný motor a je kvalitně odpružen, tak aby pomohl jeho uživateli s bolestí zad. Jestliže uvažujete o koupi invalaidního vozíku nebo skútru, doporučujeme se obrátit na odborně vyškoleného specialistu na tel. číslo 737 814 199 a ten Vám rád pomůže a poradí. Elektrický invalidní skútr Trophy Booster VI naleznete na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.