• elektrické skútry
  • invalidní vozík
  • elektrické skútry

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Solo TS

Solo TS je elektrický invalidní tříkolový skútr, který je vysoce pohodlný a je v předu vybavený i košíkem na převoz věcí. Další tříkolový elektrický skútr je např. Logic, který se stal velmi populární. Na trhu je spousta různých modelů, takže si každý člověk může vybrat vozíček či skútr podle svých představ.

Jestliže scháníte jakýkoli invalidní vozík nebo skútr či dokonce polohovací postel, neváhejte se obrátit na  odborně vyškoleného specialistu, kterého zastihnete na telefonním čísle 737 814 199 a ten Vám s výběrem správného vozíku pomůže. Elektrický invalidní skútr Solo TS naleznete na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.