• invalidní vozík
  • invalidní vozíky
  • elektrické skútry

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Použité invalidní vozíky

Použité invalidní vozíky jsou určené klientům s omezenou hybností či tělesným postižením k dopravě v interiéru i exteriéru. Nemáte dostatek financí a potřebujete nutně invalidní vozík jako je např. elektrický invalidní vozík invacare Storm? V tom případě se koukněte na http://www.invoziky.cz/produkty/elektricke-invalidni-voziky kde Vám jej zprostředkují z pohodlí Vašeho domova, rychle, jednoduše a za výhodné ceny.

Na tomto portále si o použitý invalidní vozík zažádáte prostřednictvím nezávazné online žádosti, kterou dle postupu pravdivě vyplníte a odešlete. Po odeslání žádosti vyčkáte na kontakt odborně vyškoleného specialisty, který Vám pomůže s výběrem nejvhodnějšího invalidního vozíku.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.