• invalidní vozík
  • elektrické skútry
  • elektrický skútr

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Pomůcky pro invalidy

Pomůcky pro invalidy nebo-li zdravotní potřeby jako jsou např. invalidní vozíky či skútry usnadňují sebeobsluhu osob s omezenou hybností. Na poskytování pomůcek pro invalidy se v současné době specializuje celá řada společností a záleží jen na Vás, kterou společnost si vyberete.

Máte zájem o elektrické inavlidní skútry jako je např. Trophy Booster V za výhodné ceny? V tom případě se obraťte na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry kde Vám je zprostředkují z pohodlí Vašeho domova velice rychle a jednoduše. Na tomto portále si o pomůcky pro invalidy zažádáte pomocí nezávazné online žádosti, kterou dle postupu pravdivě vyplníte a odešlete. Telefonní číslo je 737 814 199.

 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.