• invalidní vozíky
  • invalidní vozík
  • elektrické vozíky

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

MS Classic

Pro invalidní lidi jsou elektrické i mechanické vozíky a skútry nedílnou součástí jejich života. Pomáhají jim v pohybu jak v interiéru tak v exteriéru. Můžete si vybrat z opravdu rozmnité řady produktů a tak každý imobilní uživatel najde pro něj ten správný invalidní vozíček.

Jedním takovým pomocníkem může být právě elektrický invalidní skútr MS Classic, který řadíme do skupiny tříkolových a vyznačuje se výbornou stabilitou a gelovými bateriemi, díky nimž může ujet až 90 Km bez dobíjení. Tento elektrický invalidní vozík naleznete na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry a kontaktovat nás můžete i telefonicky na tel. čísle 737 814 199. Elektrický invalidní skútr MS Classic naleznete na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.