• invalidní vozíky
  • elektrické skútry
  • invalidní vozíky

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Meyra GT Sprint

Elektrický invalidní vozík Meyra GT Sprint je invalidní vozíček, který má pohon v zadních kolech a je vhodný jak do interiéru tak do exteriéru, zvládne nejen jízdu po městě ale i na nezpevněných cestách v přírodě. Samozřejmě si v dnešní době můžete vybrat z velkého množství invalidních vozíků i skútrů jako jsou  např. Logic, Sterling Elite nebo Puma Yes Series.

Na telefonním čísle 737 814 199, se můžete dozvědět řadu potřebných informací, podle kterých si můžete vybrat invalidní vozíček či skútr, který bude přesně podle Vašich představ. Elektrický invalidní vozík Meyra GT Sprint naleznete na http://www.invoziky.cz/produkty/elektricke-invalidni-voziky


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.