• invalidní vozíky
  • invalidní vozíky
  • elektrické vozíky

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Meteor Comet

Meteor Comet- jedná se o elektrický invalidní tříkolový skútr, který je specifickým svým odpružením, díky jemuž je velice stabilní i na nezpevněných cestách. Do této skupiny tříkolových elektrických skútrů řadíme i např. elektrický invalidní skútr Winner, který se vyznačuje silným motorem a jednoduchým páčkovým systémem.

Jestliže uvažujete o koupi jakéhokoli elektrického invalidního skútru či mechanického invalidního vozíku, neváhejte a kontaktujte nás např. na telefonním čísle 737 814 199, kde Vám s výběrem správného vozíku rádi pomůžeme. Elektrický invalidní skútr Meteor Comet naleznete na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.