• elektrické vozíky
  • invalidní vozíky
  • elektrický vozík

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Invalidnivozik.info

Invalidnivozik.info je internetový portál, který se zabývá prodejem mechanických invalidních vozíků. Na tomto portále můžete získat mechanické vozíky různých rozměrů, barvyatd.

O mechanický invalidní vozík si zde zažádáte z pohodlí Vašeho domova prostřednictvím nezávazné online žádosti, kterou pravdivě vyplníte, odešlete a poté vyčkáte na kontakt odborně vyškoleného specialisty. Tento specialista Vám zodpoví všechny Vaše otázky a poskytne Vám další doplňující informace.

Elektrické skútry, vozíky či mechanické vozíky můžete také získat na http://www.invoziky.cz/produkty/mechanicke-invalidni-voziky. Kontaktní telefon je 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.