• elektrické skútry
  • elektrický skútr
  • elektrický vozík

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Invalidní vozíky

Invalidní vozíky jsou určeny k dopravě osob s postižením především dolních končetin. Invalidní vozíky si můžete vybrat z mnoha provedeních, které jsou na trhu velmi snadno dostupné. Naše společnost prodává i repasované invalidní vozíky, které jsou velmi přijatelné z cenového hlediska. 

Invalidní vozíky, které naše firma nabízí, jsou buď elektrické invalidní vozíky, nebo mechanické invalidní vozíky. V obou případech jsou invalidní vozíky dostupné zrepasované, ale můžeme zajistit i nové či zánovní invalidní vozíky. Každopádně, ať už máte zájem o mechanické invalidní vozíky či elektrické invalidní vozíky, zavolejte si na telefonní číslo 737 814 199 nebo napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Invalidní vozíky mechanické zasíláme na dobírku přepravní společností a invalidní vozík elektrický Vám zaveze náš technik až k Vám domů a to zcela zdarma!


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.