• invalidní vozíky
  • invalidní vozíky
  • invalidní vozíky

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Invalidní vozík za výhodné ceny

Invalidní vozíky ať už mechanické nebo elektrické jsou určené pro osoby s tělesným postižením či invalidy k dopravě v interiéru či exteriéru. Tyto vozíky nabízí celá řada společností a záleží pouze na Vás, kterou společnost si vyberete. 

Pokud máte zájem o invalidní vozík jako je např. mechanický invalidní vozík Excel Vanos či elektrický invalidní vozík Invacare Storm za výhodné ceny, tak neváhejte a obraťte se na http://www.invoziky.cz/produkty/elektricke-invalidni-voziky  kde si o nich přečete více informací.

Na tomto portále si o invalidní vozík zažádáte prostřednictvím nezávazné online žádosti, nebo nás kontaktujte na telefonním čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.