• elektrický skútr
  • invalidní vozíky
  • elektrické vozíky

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Invalidní vozík

Invalidní vozík je kompenzační pomůcka, která pomáhá lidem s omezeným pohybem. Každý invalidní člověk má jiné preference a potřeby, proto se invalidní vozík vyrábí ve dvou variantách. Pod pojmem invalidní vozík si můžeme tedy představit elektrický invalidní vozík nebo mechanický invalidní vozík

Mechanický invalidní vozík je určený primárně do interiéru, jelikož k jeho ovládání je zapotřebí fyzické síly. Invalidní vozíky mechanické mají nosnost do 125 Kg a každý mechanický invalidní vozík je snadno složitelný. Proto se invalidní vozíky mechanické velmi komfortně převážejí i v osobním autě.

Elektrický invalidní vozík je přizpůsoben lidem s těžkým tělesným postižením. Z toho důvodu se elektrický invalidní vozík ovládá pomocí jednoduchého páčkového ovládání. Elektrický invalidní vozík je vhodný do interiéru, ale i exteriéru!

V případě zájmu o mechanický invalidní vozík nebo elektrický invalidní vozík, zavolejte na telefonní číslo 737 814 199 nebo napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Odborně vyškolený specialista Vám rád pomůže a poradí, jaké invalidní vozíky jsou vhodné pro Vaše potřeby a zajistí, aby Vám byl Vámi vybraný invalidní vozík doručen až k Vám domů! 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.