Jarní VÝPRODEJ skladových zásob do 31.05.2024!
Nezávazný poptávkový formulář

Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme.

Správa os. údajů dle GDPR
truck
Servis PRODUKTŮ
Zpětný VÝKUP
10 let na trhu

Invalidní vozík

Invalidní vozík je kompenzační pomůcka, která pomáhá lidem s omezeným pohybem. Každý invalidní člověk má jiné preference a potřeby, proto se invalidní vozík vyrábí ve dvou variantách. Pod pojmem invalidní vozík si můžeme tedy představit elektrický invalidní vozík nebo mechanický invalidní vozík

Mechanický invalidní vozík je určený primárně do interiéru, jelikož k jeho ovládání je zapotřebí fyzické síly. Invalidní vozíky mechanické mají nosnost do 125 Kg a každý mechanický invalidní vozík je snadno složitelný. Proto se invalidní vozíky mechanické velmi komfortně převážejí i v osobním autě.

Elektrický invalidní vozík je přizpůsoben lidem s těžkým tělesným postižením. Z toho důvodu se elektrický invalidní vozík ovládá pomocí jednoduchého páčkového ovládání. Elektrický invalidní vozík je vhodný do interiéru, ale i exteriéru!

V případě zájmu o mechanický invalidní vozík nebo elektrický invalidní vozík, zavolejte na telefonní číslo 737 814 199 nebo napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Odborně vyškolený specialista Vám rád pomůže a poradí, jaké invalidní vozíky jsou vhodné pro Vaše potřeby a zajistí, aby Vám byl Vámi vybraný invalidní vozík doručen až k Vám domů!