• elektrické skútry
  • elektrické vozíky
  • elektrický skútr

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Invalidní repasované vozíky

Invalidní repasované vozíky usnadňují dopravu osobám s tělesným postižením. K dopravě musí být u těchto vozíků splněny určité podmínky: rovný povrch komunikací, bezbariérové nájezdy, výtahy, zvedací plošiny, nízkopodlažní vozidla, dostatečný průjezdní profil a manipulační prostor.

Invalidní repasované vozíky v současnosti na trhu nabízí celá řada společností. Pokud tedy máte zájem o invalidní vozík jako je třeba elektrický invalidní vozík Invacare Orion za výhodné ceny, tak neváhejte a obraťte se na http://www.invoziky.cz/produkty/elektricke-invalidni-voziky  kde Vám jej zprostředkují velice rychle, jednoduše a z pohodlí Vašeho domova.

 

 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.