• invalidní vozíky
  • elektrické skútry
  • elektrický vozík

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Invalidní odlehčené vozíky

Invalidní odlehčené vozíky pomáhají osobám s tělesným postižením k dopravě v místnosti či exteriéru. K dopravě je však nutné splňovat určité podmínky: rovný povrch komunikací, bezbariérové nájezdy, výtahy, zvedací plošiny, nízkopodlažní vozidla, dostatečný průjezdní profil a manipulační prostor.

V současné době invalidní odlehčené vozíky nabízí celá řada společností. Pokud tedy máte zájem třeba o invalidní odlehčený vozík Excel Vanos za výhodné ceny, tak neváhejte a obraťte se na http://www.invoziky.cz/produkty/mechanicke-invalidni-voziky, kde Vám jej zprostředkují z pohodlí Vašeho domova velice rychle a jednoduše. Telefonní číslo je 737 814 199.

 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.