• invalidní vozíky
  • elektrické vozíky
  • elektrický vozík

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Invalidní elektrická čtyřkolka

Invalidní elektrická čtyřkolka může být skvělým řešením pro seniory, kteří chtějí navštěvovat místa vzdálenější jejich bydlišti. Jestliže se rozhodnete pro elektrický skútr, můžete si zavolat na telefonní číslo 737 814 199. Na tomto telefonním čísle se Vám bude věnovat odborně vyškolená specialista, který ví, jaká invalidní elektrická čtyřkolka bude nejlépe vyhovovat Vaším požadavkům. 

Invalidní elektrická čtyřkolka je zastoupená na trhu ve více provedeních a každá má trochu jiné specifikace. Nicméně všechny elektrické skútry čtyřkolové jsou velmi snadno ovladatelné a jsou určené k pohybu v exteriéru. Vaše dotazy na téma invalidní elektrická čtyřkolka můžete psát na email obchod@medicalspace.cz.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.