• elektrický skútr
  • invalidní vozíky
  • invalidní vozík

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Elektro vozíky pro seniory

Elektro vozíky pro seniory jsou uzpůsobené seniorům a invalidním lidem, kteří se chtějí dostat třeba k doktoru, na nákup či do přírody bez cizí pomoci. Elektro vozíky pro seniory jsou poháněné bateriemi, které ujedou na jedno nabití až několik kilometrů. Elektro vozíky pro seniory se snadno ovládají a většina z nich se dá ovládat pouze jednou rukou. 

Pokud chcete koupit elektrický skútr můžete zavolat na telefonní číslo 737 814 199 nebo na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz můžete napsat své dotazy na téma elektro vozíky pro seniory. Zkušený specialista Vám poradí jaké elektrické skútry jsou vhodné pro Vaše potřeby a Vy si pak vyberete elektrický skútr dle svých představ.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.