• invalidní vozíky
  • elektrický skútr
  • invalidní vozík

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Elektro vozík pro důchodce

Elektro vozík pro důchodce snadno a rychle získáte u specializovaného prodejce na telefonním čísle 737 814 199. Tato společnost prodává elektrické skútry již řadu let a má tak dlouholeté zkušenosti a mnoho spokojených zákazníků. Pokud tedy objednáte elektro vozík pro důchodce zde, získáte roční záruku na repasované elektrické skútry a dva roky záruky na elektrické skútry nové. Repasované elektrické skútry jsou znatelně levnější, jelikož byly už v minulosti používány, ovšem jsou řádně překontrolovány a vyčištěny.

Další pohodlnou cestou, jak elektro vozík pro důchodce získat je napsat na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Zkušený technik Vám navíc elektro vozík pro důchodce zaveze až k Vám domů, kde si budete moci před zakoupením elektrický skútr vyzkoušet a doprava za elektro vozík pro důchodce Vám nebude účtována! 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.