• elektrický skútr
  • elektrické vozíky
  • elektrické skútry

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Elektrický skútr tříkolový

Elektrický skútr tříkolový je určen osobám s omezenou hybností k snadnější dopravě v exteriéru. Jeho hlavní předností je malý poloměr otáčení a díky jednomu kolu vpředu máte mnohem více místa na nohy, než u čtyřkolového elektrického skútru. Tento skútr je velice stabilní a lze ho použít i na nezpevněných terénech.

Máte zájem o elektrický skútr tříkolový za výhodné ceny jako je např. elektrický invalidní skútr Luna Přide či Winner? V tom případě se obraťte na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry kde Vám jej zprostředkují z pohodlí Vašeho domova. O elektrický skútr tříkolový si zažádáte prostřednictvím nezávazné online žádosti, nebo nás můžete kontaktovat na telfonním čísle 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.