• elektrický vozík
  • invalidní vozík
  • elektrický skútr

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Elektrický skútr

Elektrický skútr je skvělým společníkem pro vyjížďky městem i přírodou! Elektrický skútr můžeme rozdělit do dvou základních skupin. Na elektrické skútry tříkolové a elektrické skútry čtyřkolové. Nicméně ať už se jedná o elektrický skútr tříkolový nebo elektrický skútr čtyřkolový, tak platí, že se elektrický skútr hodí pro provoz venku. Elektrické skútry jsou totiž robustnější stroje a manipulace v interiéru by mohla být poněkud obtížná.

Jestliže přemýšlíte, že si koupíte elektrický skútr pro seniory, můžete se obrátit na odborně vyškoleného  specialistu, kterého zastihnete na telefonním čísle 737 814 199, nebo na emailové adrese obchod@medicalspace.cz. Odborník Vám poradí, jaký elektrický skútr bude vyhovovat Vaším požadavkům a zajistí, aby Vám byl elektrický skútr dopraven až k Vám domů a to zcela zdarma! 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.