• elektrické skútry
  • elektrické skútry
  • invalidní vozíky

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Elektrický invalidní vozík

Pokud sháníte elektrický invalidní vozík a nevíte si rady, jaký elektrický invalidní vozík zakoupit, zkuste kontaktovat odborně vyškoleného specialistu, který prodává invalidní vozíky již řadu let a má tak mnoho zkušeností. Náš odborník Vám pomůže vybrat elektrický invalidní vozík, tak aby vyhovoval Vašim potřebám. Navíc zařídí, aby Vám elektrický invalidní vozík zavezl zkušený technik, který Vás naučí elektrický invalidní vozík ovládat a vysvětlí Vám vše potřebné přímo u Vás doma. Elektrický invalidní vozík Vám dovezeme zdarma po celé české i slovenské republice a vy se tak nemusíte obávat, že byste si elektrický invalidní vozík před zaplacení nevyzkoušeli!

Jestliže tedy potřebujete radu, jaký elektrický invalidní vozík bude pro Vás ten nejlepší, nebo jste si již elektrický invalidní vozík vybrali a chcete si invalidní vozík rovnou objednat, neváhejte zavolat na telefonní číslo 737 814 199 nebo napište na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.