• elektrické vozíky
  • elektrický skútr
  • invalidní vozík

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Elektrické vozíky pro invalidy

Elektrické vozíky pro invalidy pomáhají usnadnit pohyb osobám s tělesným postižením v interiéru i exteriéru. Dnes elektrické vozíky nabízí celá řada společností a pokud máte zájem např. o elektrický invalidní vozík Puma Beatle Yes za výhodné ceny, tak neváhejte a obraťte se na http://www.invoziky.cz/produkty/elektricke-invalidni-voziky

Na tomto portále si o elektrické vozíky pro invalidy zažádáte prostřednictvím nezávazné online žádosti, kterou dle postupu pravdivě vyplníte a odešlete. Po odeslání žádosti vyčkáte na kontakt odborníka, který Vám poskytne velice důležité informace a pomůže s výběrem nejvhodnějšího elektrického vozíku. Výhodou je, že si vše zařídíte z pohodlí Vašeho domova a to velice rychle a jednoduše.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.