• elektrický vozík
  • elektrické skútry
  • elektrický vozík

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Elektrické vozíky

Elektrické vozíky jsou velmi vyhledávané u osob s těžkým tělesným postižením. Elektrické vozíky mohou ovládat i lidé se špatnou hybností i horních končetin, jelikož se elektrické vozíky ovládají pomocí joystiku, který lze navíc nastavit na pravou i levou ruku. Elektrické vozíky jsou dostupné v mnoha provedeních a každý invalida si může elektrický vozík nechat naprogramovat individuálně. To znamená, že každý elektrický vozík může mít jiné stupně polohovatelnosti zad, podnoží i výšky.

Proto doporučujeme zavolat na telefonní číslo 737 814 199 nebo napsat na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Odborně vyškolený specialista, Vám totiž poradí, jaký invalidní vozík bude pro Vás vyhovující. Invalidní vozíky náš odborník prodává již mnoho let a má tak bohaté zkušenosti. Elektrické vozíky navíc zavážíme ke klientům zcela zdarma a oni si mohou elektrický vozík před zaplacením vyzkoušet.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.