• elektrické vozíky
  • elektrické skútry
  • elektrický vozík

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Elektrické tříkolky pro seniory

Elektrické tříkolky pro seniory se vyznačují perfektní stabilitou, a proto se elektrické tříkolky po seniory hodí i do náročnějších terénů. Elektrické tříkolky pro seniory mají díky třem kolům dobré místo na nohy, tudíž Vám elektrický skútr tříkolový poskytne dokonalý komfort i na delší vzdálenosti. Elektrické tříkolky pro seniory jsou ve většině případů vybavené košíky, buď v předu nebo v zadu, záleží na modelu elektrické tříkolky pro seniory, kterou si vyberete. 

Jestliže si chcete elektrický skútr pořídit, neváhejte si zavolat pro více informací na telefonní číslo 737 814 199 nebo napsat na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz. Elektrické tříkolky pro seniory jsme schopni dovézt do všech koutů české i slovenské republiky zdarma a náš zkušený technik Vám na místě vysvětlí, jak se elektrický skútr ovládá, a jak se o elektrické skútry pečuje.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.