• invalidní vozíky
  • elektrické vozíky
  • elektrický vozík

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Elektrické skútry

Elektrické skútry jsou dnes velice využívány a vyhledávány osobami s omezenou pohyblivostí. V současnosti rozdělujeme elektrické skútry na dva typy, a to: tříkolové elektrické skútry a čtyřkolové elektrické skútry. 

Tříkolové elektrické skútry jsou velice stabilní i na zpevněných terénech a jejich hlavní předností je malý poloměr otáčení. Proto se tyto elektrické skútry bez velkých obtíží vytočí i v tísněných prostorech. Čtyřkolové elektrické skútry vynikají svou mohutností a stabilitou a díky tomu se na nich klienti cítí bezpečněji.

Rozhodli jste se, že si pořídíte tříkolový elektrický skútr či čtyřkolový elektrický skútr a chcete ho získat za výhodné ceny? V tom případě jste na správném místě! Naše společnost prodává elektrické skútry pro seniory již řadu let a díky tedy bohatým zkušenostem upřednostňuje elektrické skútry pro seniory repasované, které jsou znatelně levnější než elektrické skútry nové. Pro více informací se nebojte zavolat na telefonní číslo 737 814 199 nebo napsat na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz, a objednejte si elektrický skútr z pohodlí Vašeho domova!


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.