VÝPRODEJ! Poslední šance nakoupit za tyto ceny.
Nezávazný poptávkový formulář

Zanechte nám Vaše telefonní číslo a my se Vám ozveme.

Správa os. údajů dle GDPR
truck
Servis PRODUKTŮ
Zpětný VÝKUP
10 let na trhu

Elektrické skútry

Elektrické skútry jsou dnes velice využívány a vyhledávány osobami s omezenou pohyblivostí. V současnosti rozdělujeme elektrické skútry na dva typy, a to: tříkolové elektrické skútry a čtyřkolové elektrické skútry. 

Tříkolové elektrické skútry jsou velice stabilní i na zpevněných terénech a jejich hlavní předností je malý poloměr otáčení. Proto se tyto elektrické skútry bez velkých obtíží vytočí i v tísněných prostorech. Čtyřkolové elektrické skútry vynikají svou mohutností a stabilitou a díky tomu se na nich klienti cítí bezpečněji.

Rozhodli jste se, že si pořídíte tříkolový elektrický skútr či čtyřkolový elektrický skútr a chcete ho získat za výhodné ceny? V tom případě jste na správném místě! Naše společnost prodává elektrické skútry pro seniory již řadu let a díky tedy bohatým zkušenostem upřednostňuje elektrické skútry pro seniory repasované, které jsou znatelně levnější než elektrické skútry nové. Pro více informací se nebojte zavolat na telefonní číslo 737 814 199 nebo napsat na emailovou adresu obchod@medicalspace.cz, a objednejte si elektrický skútr z pohodlí Vašeho domova!