• elektrický vozík
  • elektrický vozík
  • elektrický skútr

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Elektrické invalidní vozíky

Elektrické invalidní vozíky využívají k dopravě osoby s tělesným postižením. Elektrické invalidní vozíky jsou totiž velmi jednoduché na ovládání. Joystik neboli páčkové ovládání si můžete libovolně nechat nastavit na pravou nebo levou ruku, tak aby uživateli ovládal invalidní vozík co nejpohodlněji. Elektrické invalidní vozíky mohou snadno ovládat i lidé jako doprovod. 

Objednávky na elektrické invalidní vozíky můžete snadno uskutečnit na emailové adrese obchod@medicalspace.cz nebo na telefonním čísle 737 814 199. V obou případech se Vám bude věnovat odborně vyškolený specialista, který Vám i zodpoví jakýkoli dotaz na elektrické invalidní vozíky. Co se týče dopravy, tak elektrické invalidní vozíky zaváží náš technik, který Vás naučí invalidní vozík ovládat, a všechny elektrické invalidní vozíky rozváží zcela zdarma!


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.