• elektrický skútr
  • invalidní vozíky
  • elektrické vozíky

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Elektrické invalidní vozíky a skútry

Elektrické invalidní vozíky a skútry jsou určené osobám s omezením hybnosti či s tělesným postižením k usnadnění pohybu v interiéru i exteriéru. Dnes tyto vozíky i skútry nabízí celá řada společností a záleží tak pouze na Vás, kterou společnost si vyberete.

Rozhodli jste se, že si pořídíte elektrický invalidní vozík či skútr a chcete ho získat za výhodné ceny? Neváhejte a obraťte se na http://www.invoziky.cz/produkty/elektricke-invalidni-voziky kde naleznete např. elektrický invalidní skútr Logic a kde Vám je zprostředkují z pohodlí Vašeho domova a to velice rychle a jednoduše. Kontaktovat nás také můžete na telefonním čísle 737 814 199.

 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.