• elektrické skútry
  • invalidní vozíky
  • elektrický skútr

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Elektrická vozítka pro seniory

Elektrická vozítka pro seniory můžete dnes zakoupit u řady společností, které se zabývají prodejem kompenzačních a zdravotních pomůcek. Jelikož nejsou elektrická vozítka pro seniory poměrně levnou záležitostí, doporučujeme se zaměřit na specializované firmy, jenž prodávají pouze elektrická vozítka pro seniory a jsou tak opravdoví mistři ve svém oboru.

Elektrická vozítka pro seniory jsou dostupné také v mnoha bazarech, rizikem pak v takových případech bývá nemožnost získat záruku, bez které bychom elektrický invalidní vozík či elektrický skútr neměli raději kupovat. Pro radu či informace jaký invalidní vozík nebo elektro vozítka pro seniory je vhodné zakoupit, si můžete zavolat na tel. číslo 737 814 199.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.