• invalidní vozíky
  • elektrické vozíky
  • elektrický skútr

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

C.T.M

C.T.M je invalidní elektrický skútr tříkolový, který stejně jako ostatní, např. elektrický invalidní skútr Logic a invalidní vozíky ať už mechanické nebo elektrické či elektrické invalidní skútry slouží lidem, kteří mají s níženou pohyblivost nebo tělesné postižení. Usnadňují jim jejich pohyb a jsou tak nedílnou součástí života invalidního člověka.

Pokud máte zájem o invalidní vozík, skútr či polohovací postel, určitě nás kontaktujte např. na telefonním čísle 737 814 199 a náš odborně vyškolený specialista Vám rád pomůže vybrat invalidní vozíček přímo pro Vás. Invalidní elektrický skútr C.T.M naleznete na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.