• elektrické vozíky
  • invalidní vozík
  • invalidní vozík

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Fixační vesta na invalidní vozík

K upoutání tělesně postižené osoby nebo člověka s tělesným postižením k invalidnímu vozíku slouží Fixační vesta, která je velice oblíbený a hojně využívaný produkt. Tato vesta nezpůsobuje uživateli nepříjemný pocit stažení. Jedná se o velice pevnou, poddajnou a měkkou vestu.

invalidní vozíky a skútry jsou neodmyslitelnou součástí života invalidních lidí, proto máme v dnešní době na trhu velkeé množství různých modelů invalidních vozíků. Např. elektrický invalidní vozík Puma Beatle Yes naleznete společně s ostatními na http://www.invoziky.cz/produkty/elektricke-invalidni-voziky. Kontaktovat nás pro více informací můžete na tel. čísle 737 814 199.

 


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.