• elektrický vozík
  • elektrický vozík
  • elektrické vozíky

Nezávazná žádost

  • AKČNÍ ceny NOVÝCH baterií - ke skútru nebo el. vozíku máte možnost zakoupit ZCELA NOVÉ baterie za bezkonkurenční CENU.

  • VÝPRODEJ SKLADU!  Ceny elektrických vozíků a skútrů od 17 900 Kč! Konečné ceny

reference
Bedřich

Pokud se rozmýšlíte, zda si z těchto webových stránek zakoupit invalidní vozík nebo skútr, neváhejte...

reference
Anna

Vhledem k mému věku, není nic překvapivého, že už mi nohy neslouží tak, jako za mlada...

reference
Antonín

Má dcera prodělala dětskou mozkovou obrnu a zůstala tak s velké části ochrnutá. Museli jsme ji proto...

Evoziky.eu

Evoziky.eu je internetový portál, který se zabývá prodejem čtyřkolového elektrického skútru Meteor 4. Na tomto webu se můžete dozvědět mnoho informací o skútru Meteor 4 jako například: dojezd, nosnost, barvu, světlou výšku, rozměry atd.

O čtyřkolový skútr Meteor 4 si na tomto portále můžete zažádat pomocí nezávazné online žádosti, kterou pravdivě vyplníte a odešlete. Po odeslání žádosti vyčkáte na kontakt odborně vyškoleného specialisty, který Vám poskytne další důležité informace, zodpoví všechny Vaše otázky a pomůže s výběrem skútru.

Chceteli si pořídit jiný typ skútru, neváhejte se obrátit na http://www.invoziky.cz/produkty/trikolove-skutry kde najdete širokou škálu elektrických i mechanických vozíků.


Zpět na články

MedicalSpace s.r.o.

Elektrické invalidní vozíky a skútry, mechanické invalidní vozíky, polohovací postele, zdravotní matrace - Nejlepší poměr cena / kvalita na českém a slovenském trhu. Doprava elektrických vozíků a skútrů na území české a slovenské republiky ZDARMA.

AKČNÍ VÝPRODEJOVÉ ceny.
SLEVY40%!
Akce platí do vyprodání zásob.